Cinlerle define yeri tespiti doğrumu???

Karargahh

Yeni Üye
Rüyada görülen biyer 2 kere eniştenin rüyasına giriyo rüyasında o agacın dibinden para çıkardığını görüyo. Daha önce bahçenin diğer ucuna yapılan kuyu da para buldukları ve kuyuyu kazan işçilere verdikleri biliniyo. Rüyada görülen yere gittim makine ile tam o noktada makine artı değerle çıldırıyo 9 metre yazıyo 3boyutlu resmini de aldım malzeme gördüm ama 9 metre nasıl kazılacak bide makine 9 metreyi görürmü oda var

Y2J

Aktif Üye
Vardır ama hocanın ilmiyle alakalı bir durum. Yada hocanın yardımcısıyla alakalı. Çogu medyumun yardımcıları kafir cinler. Bazı hocalar var benim cinim ulvi diyor. Bakıyorsun 2 ay sonra rakıyla kanla ayet yazıyor. Adamı kandırıyorlar. Ama çok nadir de olsa surelerin ayetlerin görevlileri ile çalışan hocalar var. Bunlar bilebilir.

Birde kalp gözü açık olan insanlar dogru tespit verir.

Caferi sadık hazretlerinin meşhur Yasini Şerif azimet duası var. Mana aleminde görmüştür. 4 gün riyazaflı oruç tutarsan Yasini şerifle birlikte azimetini okursan sana bir görevli verilir. Onu sadece sen görürsün sana yerin altındaki defineler hakkında bilgi verir.

Metalicvoice

Operatör
Rüyada görülen biyer 2 kere eniştenin rüyasına giriyo rüyasında o agacın dibinden para çıkardığını görüyo. Daha önce bahçenin diğer ucuna yapılan kuyu da para buldukları ve kuyuyu kazan işçilere verdikleri biliniyo. Rüyada görülen yere gittim makine ile tam o noktada makine artı değerle çıldırıyo 9 metre yazıyo 3boyutlu resmini de aldım malzeme gördüm ama 9 metre nasıl kazılacak bide makine 9 metreyi görürmü oda var
Enişte rüyayı üçe tamamlarsa tek başına gidip çıkarması gerekir. Başkası olmaz...

Karargahh

Yeni Üye
Armut piş ağzıma düş... :)
yok öyle yook. Öğren çalış gör duy hisset yaşa bul vesselam...

Fazla birşey bilmene gerek yok :)

Herşeyden biraz:
doğru niyet
Tarih bilgisi
Coğrafya Bilgisi
Topografya
harita bilgisi
İşaret Bilgisi
Alet edevat bilgisi
Kanuni bilgiler
biraz havas ilmi
Yeknoloji bilgisi
insani ilişkiler bilgisi
ekip ruhu
Varlık bilgisi
eski dinler (kendi dinini iyi bilmek şartıyla)
ilmi siyaset bilgisi
ve hatta duruma göre uluslar arası ilişkiler :)

yani kısaca bir deha olmalısın
fazla zor değil...
Bunlar sende varmı varsa gel yeri göstereyim.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustam actitigin konularda. birsey bulabilmek icin dogaustu yontemleri arastirdigin bariz belli..sen busekilde bisey bulmaya odaklanmis. beyninde ve gercekte bunun uzerine nickin gibi karargahi kurmussun...bu gibi durumlarin bi tik ustu saplantidir..bununda bir tik ustu gizli ilimler havas ilmi ebced yazilari gibi uc noktalari deselemeye gider.ve sonucta sosyal hayatin bozulur akil sagligini kaybedersin...bunu yapma...sen otur bi dusun bulunan tum antik yapilar ve objeler icin dunya capinda kurumlar sahislar digaustu gucmu kullandi..hayir..neyi nerde ariyosan onun medeniyetini ve yasayis gelenek tarzlarini okuyup ogrenmenyuzde elli sana katki saglar.bide boyle dusun ve uygula

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cinlere baktırayımda malzeme varsa ağacın altını 9 metre kazalım diye düşünmek, cinci aramak yerine, hergün ufak ufak çalışşan merakını daha kolay ve erken gidermiş olursun.

Nasipseolur

Member
Kesinlikle katılıyorum. Hüddam hadım etmiş kişiler bu konuda bilgi sahibi oluyor. Yani edindiği hüddam ona var ya da yok diyor fakat nokta değil bölge veriyor.

karatoprak

Yeni Üye
Konuya cevap niteliğindeki yorumları okudum da; yıllar geçtikçe hemen hemen tüm arkadaşların bu konuda bilgi sahibi olması beni sevindirdi. Ekleyecek bir şey yok gibi olmakla birlikte; Hiç bir ulvi varlık, bir hocanın yahut cincinin-medyumun veya adı her neyse bir kişinin kölesi uşağı esiri değildir. Şu veya bu şekilde benim cinim, benim hüddamım şuyum buyum var diyen kişiler sufli varlıkların oyuncağıdır aslında. Efendim şöyle riyazatla, şöyle zikirle, şunu okuyarak çağırıp hadim hüddam elde edilir gibisinden akıl vermelere heveslenip bunu kimse yapmasın. Yüzme bilmeyenin okyanusa atlaması gibi olur bu iş.(Tasavvuf ehli bir mürşidi kamilin gözetiminde bu dünya ile işi olmayanlar hariç.) Bir de bu işi ne niyetle yapacaksın? Üç günlük dünyada zenginlik hayalleri içinmi? Vay o kişinin haline acırım.

Son düzenleme:

Safakk

Bilgili Üye
Slm arkadaşlar cin veya hüddam sana yeri söylemez ariziyide vermez ki yüce rabbim izin vermişse sana bu kısmeti değerli taş vea altın ozaman o sana gelir ayağına takılır bulursun hüddam Şahibi sana define zahten söylemez o dünyalık değil ağiret için cabalar artı hayatında cin veya başka varlık görmeyen arkadaşlar görmüş gibi konuşuyor burda evet çok görünmeyen varlık çeşidi var ama ALLAHIN ruhsatı yoksa dünyalık iç bi iş yapmazlar cinlerde buna dahil yalan söylemeleride bu yüzdendir cinciden medet umulmaz bilse kendi kazar alır aaa bilen yada gören yokmu yerin altını vardır ama onun o dünyalıklarla işi olmaz ben buyumda demez iç bir zaman bunuda böyle bilin cinleride gözünüzde bukadar büyütmeyin saygılarımla......

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Böyle bişey mümkün değil.... Cinlerle irtibatı olan birebir tanıdığım insanlar var bunların bir kısmı da bu işlerle ilgilenir lâkin bi baltaya sap olduklarını görmedim. Eğer bu mümkün olsaydı tüm Cincilerin aşırı derece zengin olması gerekirdi :)
Mantikli adamin hali baska oliyii.....yarisi simdi yarisi carpildiktan sona yada..... anlasalanlar varmis yuzde hesaabi..ee O varlik mekanda deseki ben malin yuzdeseksenini istiyiim..ne diycen adama senden guclu itirazda edemezsin.oper birakir seni orda...yuce allahin yarattigi turluturlu varliklari karistirmayin bu islere...yoksa gomuyude kaydirirlar hayatinidaa

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Arkadaslar, benimde corbada tuzum bulunsum isterim müsadenizle!
Gercekten butür Konular asla insani Mutlu etmez!
Düsünün, sizden güclü olan biri gelse ve deseki, bugün benim tarlami süreceksin yoksa aksama kadar seni döverim dese, siz ne yaparsiniz?

ALLAHIN Yaratmis oldugu bu varliklar, insan ogluna hizmet etmekte ama Sifa, ilim, sanaat, vs bölgelerde yardim ederler onuda ALLAH Riza icin yaparlar!

Sen hazine bulup, neydü belirsiz yerlere zevk´ü sefa süresin diye degil!
Diger bir Konu, gercekten O Varliklarin Hazinenin isinlarindan nemalandiklarida bir gercektir! Bu sartlar altinda neden size elinde Cevher ve altin gibi nesneleri teslim etsinler???

Ne Demis Hz. Mevlana,
Murad ederse Mevla, El Getirir, Yel Getirir, Sel Getirir
Nasip Etmezse Mevla, El Götürür, Yel Götürür, Sel Götürür!!!

Ben bu sitede bir sahsiyetle tanistim ve epeyde onunla Muhabbetimiz oldu!
Bu Arkadas, Hoca vasitasiyla Defin ariyor! Ona birkac bilgi haric tüm bilgileri verdim. Muavaffak olamayacinca benden son noktayi sordu. Bende buna karsilik ona dedimki, senin Hocan Gercekte Alim ve ilim irfan sahibi ise ve bu Varliklarla irtibat kuruyorsa, benim SOY Seceremi bilir, bilmesi gerek dedim. Oda eyvallah deyip Hocama konuyu aktaracam buyur! Aradan 1 Hafta gecti ve benim Hangi IRKTAN Geldimi söyledi, Sen dedi Gürcüsün, ERDOGANIN Hemserisi!!! senin icin ne MUTLU Dedi bana... Bunun üzerine arkadasa aynen söyle dedim, Benim Gürcü oldugumu nerden cikardin? oysa ben soyumun nerden geldigini elimdeki SECERE ile iyi Bilmekteyim. Hem Anne hemde Baba tarafindan cok iyi biliyorum Biiznillahi TEALA Dedim! Benim sana bunu sormamdaki maksat, sadece senin ne kadar yanlis yolda oldugun ve asla butür insanlara itibar etmemen icindi....

O Günden sonra bir daha onunla irtibata gecmedim!

Dostlarim, Onlari Rahat birakin ve bulundugu bölgeyi ihlal etmeyin!
Onlardan ALLAHA Siginin ve sadece onlarla ALLAH icin Dostluk edin ve diger tüm
niyetlerden vaz gecin!

ALLAHA EMANET OLUN...