Cinler mi yoksa büyümü? Derman ne? Yardimizini bekliyorum

Definecikuzu

Bilgili Üye
Selamun aleykum,

1. Dayîm bir arkadaş ilen mâgáraya girmiş altinlari görmuşler, fakat almaya denedigi zaman cinlerin saldiriya ugramişlar.
2. Benim bir arkadaş iki tane sandik çikarmiş. Birinci sandiği açtigi zaman altinlari görmuş fakat beş saniye sonra altinlar kül olmuş. Şimdi ikinci sandîgî açmaya korkuyor. Bu iki durum için bir çözum var mì?
Yav he he de geç sakın dediklerine kulak asma psikolojin bozulur golgenden bile korkarsın sonra

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bunlari gördugün zeman gerçekten psikolojic bozulurEkli dosyayı görüntüle 280882
Hani almayı deneyince üç harfliler sardırmıştı ?
Hani iki sandık çıkmıştıda , birini açınca kül olmuştu diğerinide açmaya korkuyordu .
Bak açılıp alınabiliyormuş ama ben o resimdeki sahneyi hatırlıyorum sahtekarlık işleriydi birde lahit vardı .

Definecikuzu

Bilgili Üye
Bunlari gördugün zeman gerçekten psikolojic bozulurEkli dosyayı görüntüle 280882
Vay be adam sarı kızları görmüş fotosunu dahi çekmiş elini uzatmis alamamış kardeşim eğer bu resimdeki gerçek altın ise ben daha hiç bişey bilmiyorum aha buraya da yazıyorum gerçek olduğunu kanıtla forum üyeliğimi silerim üstüne elimdeki bütün cihazları satıp bu işi bırakırım

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Açılamayan sandıklar 10/1 hisse karşılığında açılıp kazasız teslimat yapılır....... Korkudan acamadiginiz sandıkları, mahzen girişlerini ve oda girişlerini korkusuzca açar ayağınıza hizmet sunarız......

s.goekmen

Aktif Üye
çağırın ben açarım
söz veriyorum yol parası dahi istemiyecem ve sizlere yemek ısmarlıyacam

Turko

Uzman
Vay be adam sarı kızları görmüş fotosunu dahi çekmiş elini uzatmis alamamış kardeşim eğer bu resimdeki gerçek altın ise ben daha hiç bişey bilmiyorum aha buraya da yazıyorum gerçek olduğunu kanıtla forum üyeliğimi silerim üstüne elimdeki bütün cihazları satıp bu işi bırakırım
Bütün cihazlar, mesela kaç tane ? Bütün diyince merak ettim . Birşey bulup paylaştığın yok bari cihazları anlat keyfimiz yerine gelsin. Ben zaten hiç anlamadım seni
Mübarek tek tekci misin odacı misin de hele bı bakayım. Tekçi dicem siftah yok odacı dicem oda açsan tekle işin olmaz hoca desem maşallah inşallah yok . Cihaz satıyor musun ? Var mı ötv indirimli cihaz ?