Bu Yüzükteki Taş Elmas Olabilir Mi ?

Bitcoin

Yeni Üye
reklam gibi olmasın ama benim yüzüğün modern halininin tıpatıp ikizi :D çıktım kuyumcu yolundayım

Bitcoin

Yeni Üye
İşin garibi elmaslarda 8ayar rose altın kullanılması beni daha çok ümitlendirdi bu arada :)

Bitcoin

Yeni Üye
Kuyumcuya gittim hiç bir cihazla bakmadan bu cam dedi. Elmasa benziyor ama dedi. Kasa altın 8'. Bu sevda burada biter üstadlar. Merak eden herkese teşekkürler :)

Gezenti

Bilgili Üye
Kuyumcuya gittim hiç bir cihazla bakmadan bu cam dedi. Elmasa benziyor ama dedi. Kasa altın 8'. Bu sevda burada biter üstadlar. Merak eden herkese teşekkürler :)
Sen sevdayi cabuk bitirdin. Sen kasayi mi merak ediyordunki kasa altin oldugunu zaten anlamistin icinde yazanla. Cihazla bakmamis. Benziyor falan filan diyip gondermis. Memleketinde bi tanemi kuyumcu var. Baska yere gostermedin. Uzerine dusmuyorsun. Sen bilirsin tabi. Hayirlisi

jeolog

Co Admin
Co Admin
Sen sevdayi cabuk bitirdin. Sen kasayi mi merak ediyordunki kasa altin oldugunu zaten anlamistin icinde yazanla. Cihazla bakmamis. Benziyor falan filan diyip gondermis. Memleketinde bi tanemi kuyumcu var. Baska yere gostermedin. Uzerine dusmuyorsun. Sen bilirsin tabi. Hayirlisi
Elmas degil, ya kuvars yada zirkondur.

Bitcoin

Yeni Üye
Tabikide sevda çabuk bitmedi. Evin yakınında elin kuyumcusuna gittim oda ziklemedi doğal olarak. Aile dostu mekana gösterip taşının ne olduğunu öğreneceğim tekrar hortlatırım burayı dostlar

CRACKER

Yeni Üye
olsun en azından bayağı bir zengin oldum diye hayali ile yaşamasın oda yeter.