• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Bu toprak dolgu toprakmıdır ustalar .

Hakanbaba

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
F9BA5E95-38B5-4378-A93E-BECF5C4F7E15.jpegHerkese iyi geceler . Bu toprak yapısı yorumlayacak ustalar varmıdır . Aynı zamanda kokuyor diye konu açmıştım önceden . Saygılar

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 256020Herkese iyi geceler . Bu toprak yapısı yorumlayacak ustalar varmıdır . Aynı zamanda kokuyor diye konu açmıştım önceden . Saygılar
Ustam resim mi bulanık .. yoksa çok yakın çekim diyemi böyle ..
Bu toprak yapısı sanırım ıslanınca cam macunu kıvamı ve şeklini alan türden .. 1 de kiremit küveç küp yapılan toprak gibide geldi bana ..
Oraya dolgu içinmi koyulmuş anlamak için .. oraya yakın 1 yerde ayni derinliğe kadar çalışma yapın ... aynisi çıkarsa toprak yapısı öyledir .. yok başka toprak çıkarsa şüphenize ve tespitinize devam edersiniz ..

Hakanbaba

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 256021Çok haklısınız yüzeyden 2 metre aşşagıda karşılaştık 2 Kaya Altında bu toprak ile toprağın esas yapısı çok farklı ve tekrar kapattık maalesef tek resim bu kırmızı topaklanmamış bir toprak ve kapattıktan sonra farkettik ki bir koku yayıyor toprak
Ustam resim mi bulanık .. yoksa çok yakın çekim diyemi böyle ..
Bu toprak yapısı sanırım ıslanınca cam macunu kıvamı ve şeklini alan türden .. 1 de kiremit küveç küp yapılan toprak gibide geldi bana ..
Oraya dolgu içinmi koyulmuş anlamak için .. oraya yakın 1 yerde ayni derinliğe kadar çalışma yapın ... aynisi çıkarsa toprak yapısı öyledir .. yok başka toprak çıkarsa şüphenize ve tespitinize devam edersiniz ..

The Thing

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Doğal toprak yapısı.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotolama yeterli değil.

Üst Alt