Bu ne işe yarıyor bilgilendirirmisiniz.

karakartal88

Aktif Üye
RADYO ANTENLERİYLE Bİ HEDEFE ULASAMAZSİN BENDEN SOYLEMESİ.BOS İS.DAHA GELİSTİRMEN LAZİM KENDİNİ

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Aklınızda şüphe kalacağına bir gün araziye gittiğinizde, beklentiye kapılmadan deneyin.sadece samimi olarak elinizdekinin çubuğun kimyasına ve çalışma prensibine aykırı olduğunu gördüğüm için uyarma ihtiyacı duydum. Selametle
Çubuğun kimyası ve çalışma prensibi konusunda bizi aydınlatabilir misiniz?

Gezenti

Bilgili Üye
Aklınızda şüphe kalacağına bir gün araziye gittiğinizde, beklentiye kapılmadan deneyin.sadece samimi olarak elinizdekinin çubuğun kimyasına ve çalışma prensibine aykırı olduğunu gördüğüm için uyarma ihtiyacı duydum. Selametle
Allah razı olsun abim. Eyvallah

Trakyalı81

arkadaş ben cubugun kapandığı yere 1 tl atıyorum tekrar tutuyorum . coğunda tekrar kapanmıyor tekrar kapanırsa orda bişey var .yüzde 75 olumlu sonuç aldım

Hadi aşağıda bir şey yok peki.
Yere attığınız 1 TL yi neden görmüyor çubuğunuz?

Gezenti

Bilgili Üye
Eğer buna bu kadar özen gösterip bu şekle soktuysa inan bana sana satmadıysa senden bi öncekine kesin satmıştır
biz burada bunun öyle örneklerini gördük ki bi arkadaşımdan geldi diyen mi dersin ağacın dibinde buldum mu dersin herşeyini gördük ama hepside böyle kendini gizledi güzel paralar döktüler böyle vilada saplarına :D
bizde bunları göre göre alıştık her seferinde de uyarıyoruz birileri okurda ders alır diye...!!!!
Eyvallah abim doğrudur. Belkide benim amcaya da sattılar bilemeyiz sorgulamadım kndinmi yaptın aldinmi diye :) valla para verexek olsam L çubuğa da verirdim. Bak ustanın biri askıdan yap dedi. Üşenmedim oturdum 10dkda yaptım. Bi dedektore para verdim onuda nasıl yapılır yapan varmi bilemediğimden parayla satın aldım. Fiyatida heryerde belli olan bi cihaz. Ben sizlerin tecrübesi üzerine hareket etme taraftariyim. çubuklara para vermeyin diye komple site uyarmis. Bende gittim kendi xubugumu yaptim. Bu vilada sapi herkes cok yaniltir dedi inan elime alıp araziye bile çıkmadım. Bu kadar işini bilen adam yanılıyorsa ben bisi bilmeden nasi kullaniyim onu. Direk sildim kafamdan

desa2221

Member
elimde 1 tl yoki olsa ona kapanır elimde boş .banamı denk geldi bilmem bi deneyipte buraya yorum yaparsanız sevinirim

Gezenti

Bilgili Üye
arkadaş ben cubugun kapandığı yere 1 tl atıyorum tekrar tutuyorum . coğunda tekrar kapanmıyor tekrar kapanırsa orda bişey var .yüzde 75 olumlu sonuç aldım
O 1tlyi gömmek gerekiyor mu hocam.yoksa yüzeysel X yapan yere atıp üzerine mi tutalim

Trakyalı81

Elinizde 1 T
elimde 1 tl yoki olsa ona kapanır elimde boş .banamı denk geldi bilmem bi deneyipte buraya yorum yaparsanız sevinirim
Elinizde 1 TL var demedim ki.
Noktaladiginı yerin üzerine 1 TL atıp , üstüne çubuklarla yürüyüp teyit ediyormuşsunuz ya;
O Esnada çoğunda çubuklar kapatmıyormuş yani tepki vermiyormuş. Sizde burada bir şey yok diyormussunuz.
Dogru mu anlamışım?

Soru şu, elinizde çubuk 1TL yi neden görmüyor?