Biri kapıya vuruyor bu iki oldu

westsilwer

Member
neden olsunlarki havuzdan gelen bir sesde olabilir ! ne zamanki yumruk yumruğa kavga cıkarsa müdahale ederiz .
Ses havuzdan gelmior hocam tam dibimdeki kapıya vuruyorlar şu anda iş yerindeyim kapıyla aramda yarım metre ya var ya yok
Havuz altta mahsen de..Karanlık kuytu bir yer

mayhem

Co Admin
Co Admin
Adımı söyleyenler çok oldu ezber yapamadılar demekki . bırak ses gelsin ozaman başka sorun olursa yazmayı unutma rahatsızlık bu olsun güzel kardeşim :giggle: Anca eğlence olur sana .

helekelik

Yeni Üye
İçerisi küçük kimse yok başka çıkıs giriş kapısıda yok...İkinci kapıdan aşağı merdiven var havuza inen...Orayada kimse kolayına inmio zaten...
Her evde cin vardır.Müslümanı var hristiyanı var yahudisi var.Hatta bu uzak doğu dinlerine mensup olanları daha var.3 seçenek var 1.Korku filmlerinin etkisiyke beynin sana oyun oynuyor.
2.Güvenlik görevlisiyim diyorsun birisi seni deniyor olabilir hırsız vesaire.
3. Kendini korkuttuğun için cinlerde bunu görüp senle eğlenmenin yolunu bulmuşlar.Korku filmi izlemem.Sebebi ise büyü sihir içki zina gibi hallerde musallat olabilir,bu tür filmlerden dolayı musallata uğramakta mümkün.Çok korkuyorsun savunmasız duruma düşüyorsun.

alaçamlı

Bilgili Üye
konuyu basitçe anlatmak gerekirse bi meyhaneye gittiğinde mekanda sarhoş ve ayyaşlar olacaktır.bi kumarhaneye gidersen mekanın kumarbazlarla dolu olduğunu görürsün..bulunduğun mekanın atmosferi nasılsa orada o türde şeylerin bulunması gayet normal...bu tür filmleri izlemeni tavsiye etmiyorum.zira buraya bu tip şeyleri bilmeyerek davet etmiş oluyorsun...illa izleyeceksen de gündüz izle.bilhassa gece kaldığın mekanlarda bu tip şeyleri izlemeni asla tavsiye etmem.belli bi süre sonra bu mekana musallat olmaya başlarlar....ha çoktan buraya yerleştilerse mekanın atmosferini değiştirmek için dini sohbetler,güzel dualar falan dinle.. bi süre sonra sıkılıp kendiliklerinden gideceklerdir.maneviyatın güçlüyse korkmana da hiç gerekte yok. bir şey yapamazlar....bi süre seni yoklar sonra bakarlar ki bi şey çıkmayacak çekip giderler...ne yapmalıyım dersen en basiti orada bir kaç rekat namaz kıl,biraz dua oku.kurandan herhangi bi ayet olabilir...oradan uzaklaşacaklardır.çünkü bu kez mekana melekler ve iyi ruhlar gelmiş olacak...

Dört mevsim

Yeni Üye
5.30 da diğer alemin saati biter başka birsey dır muhtemelen sabah ezanından sonra kesinlikle sandığın alemler olmaz kardeş içini rahat tut

saftilki

Moderatör
Moderatör
evden ayrılmışım, abim önceden ayrıydı onun kaldığı bekar evinde kalmaya başlarım, evin merdivenleri minareninkiyle aynıdır, ramazan bayramı arefesinde gece uyuyamadım elektrik yok mum ışığında kur'an okumaya başladım, daha 2. sayfadayken mum'un alevi bir oyana bir bu yana yatmaya başladı, rüzgarda girmiyor eve, durakladım 1 dk ya kalmaz mum düzeldi ve kaldığım yerden devam ettiğimde
iç kapıya öyle bir vuruldu ki sanki 2 kg lik çekiçle vurdu 1 defalığına,

musafı kapadım sessizce sobanın yanından demir kül küreğini aldım kapıyı açmamla küreği kafaya indirecem hazırlandım, ama kapıyı açtım kimse yok, aşağı indim alt kapının tüm kilitleri kapalı... kedi bile giremezdi,
dedim bu gece o eve giremem abimde gelmedi sabaha kadar sokaklarda gezmek var, gezerken kurs hocama rastladım ona anlattım böyleyken böle oldu nedir bu başıma gelen?

bana dediği şu... o evde bir fiil yaşamış göçmüş biridir gelen, mübarek gecelerde merhumlara kalkıp dolaşmaya
ziyaretlere vb izni olur, muhakkak odur gelen dedi,
ee iyide geliyo madem niye kapıya vurup beni korkutuyor? dediğimde hoca gülümsedi, ne bilim ben vardır elbet bi sebebi dedi başkada cevap alamadım,
2 korku atlattım, biri gecenin zifiri karanlığında kurt sürüsüyle karşılaşmam biride bu olay,