Bir garip rüya hikayesi ...

Ferdi46

Aktif Üye
Bunlarda bizden olsun yavaş yavaş acelimiz yok ..kedidir ? ??

mayhem

Co Admin
Co Admin
evin etrafına duvar diplerine 4 cephesine bir süre kireç dökün özelliği gidince tekrarlayın .

helekelik

Yeni Üye
Eski bir ermeni yerleskesinde evim kiremitler küp parçaları vs toprakda mevcut lakin yüksek bir alanda sıfır rutubet bir ev ancak ciyanlar çıkıyor. Acaba ne ile ilgili olabilir.
Rüya ile amel edilmez.Evin içine giriyorsa öldürme tut dışarıya bırak.Ben köy evinde 1 gecede 5 akrep öldürdüğümü bilirim.İşin kötüsü evin temeli kazılırken mezarlar çıkmış.Bu dediğim 50 senelik birşey.Yaşıyoruz yani.Çiyan a can kurban.Kocaman kocaman akrepleri bi görsen yatar kalkar dua edersin çiyan var iyiki diye? Köy evi bu yılanda olur akrepte olur.Rüya görülmüş falan filan diye kendi kendini yorma.Bazı alanlarda aşırı derecede olabiliyorlar.

westsilwer

Member
Ben köy de bağ evinde bahcede yemek yerken kardeşim ta ilerden uyardı bni yere bak kıpırdama dedi ayamın altına baktım yılan kıvrılmıs ayagımın altında duruyor..Hiç istifimi bozmadım ayagımı kıpırtsam biliyorum saldıracak öylece bekledim tabi tırsmadımda değil...Beş alti dakika sonra yavaş yavaş gitti gözden kayboldu...Zararsız varlıklar öldürme...Sen onlara bulaşmazsan onlardan sana zarar gelmez