Bi konuda yardım istiyorum

Akc

Member
Bu siteden konularımı,yüklediğim fotoğrafları nasıl silip kaldırabilirim? Yetkililere yazdım dönüş yok. Sitenin En alt solunda bize ulaşından yazdım yine dönüş yok. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bana yazdıklarınıza dönüş yaptım . Yeterli olucaksa işlem yaparız.

• Beğen
Tepkiler: Akc

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Teşekkür ederim. Kötünün iyisi abicim yapacak bişi yok Buda yeterli. Sağolun
Şuan mit cia mosat butun gizli ajanların takibine girdin silinseler ne olacak kardeşim..
Şaka biyana girmezsin veya konulalarini hortlanmazsin bisey olmaz kardesim.seninkiler zaten doga fotografı çoğu dogal foto..

Akc

Member
Şuan mit cia mosat butun gizli ajanların takibine girdin silinseler ne olacak kardeşim..
Şaka biyana girmezsin veya konulalarini hortlanmazsin bisey olmaz kardesim.seninkiler zaten doga fotografı çoğu dogal foto..
Doğa fotoğrafı doğal ama mittir ciadir bilmem 30yıldır işlem yaptığım tapulu arazimde fotolardan sonra neler yaşadım neler çektim.suclamalar bilmem neler. Uğraşamam

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Doğa fotoğrafı doğal ama mittir ciadir bilmem 30yıldır işlem yaptığım tapulu arazimde fotolardan sonra neler yaşadım neler çektim.suclamalar bilmem neler. Uğraşamam
izinsiz kazıdan dolayı ne yaşadıysan yaşamışsındır herkeze açık platformlarda görsel paylaşmak bu görseller hakkında bilgi almak vs suç değildir.Bundan dolayıda hiç kimse kimseye işlem yapamaz.

Forumda yüzlerce insan görsel paylaşıyor.Böyle imalı üstü kapalı yaşadığın sıkıntıyı siteye mal etmeye meğilli yorum yaparsan görsel paylaştım neler neler yaşadım şikayetler falan insanlar farklı düşünür.Sıkıntınız varsa üstü kapalı yorum yapıp farklı yerlere konuyu kaydirmayalım açık net konuşun tavsiye ederim.Şikayetiniz varsa açıklama yaparak dile getirin.Yardımcı olunur.​

Akc

Member

izinsiz kazıdan dolayı ne yaşadıysan yaşamışsındır herkeze açık platformlarda görsel paylaşmak bu görseller hakkında bilgi almak vs suç değildir.Bundan dolayıda hiç kimse kimseye işlem yapamaz.

Forumda yüzlerce insan görsel paylaşıyor.Böyle imalı üstü kapalı yaşadığın sıkıntıyı siteye mal edilmeye meğilli yorum yaparsan görsel paylaştım neler neler yaşadım şikayetler falan insanlar farklı düşünür.Sıkıntınız varsa üstü kapalı yorum yapıp farklı yerlere konuyu kaydirmayalım açık net konuşun tavsiye ederim.Şikayetiniz varsa açıklama yaparak dile getirin.​
İzinsiz kazı falan yaptığım yok. Kazılık bi durum da yok. Arazisi olan bilir toprak altındaki taşların kayaların tarla sulamasına engel olduğunu. Neyse sizde haklısınız doğru dıyorsunuz. Kusura bakmayın yanlış kelımeler kullandık. Siteye suçlama yaptığım yol yanlış anlaşıldı.