Başınızın belası çaylak geld :)

AcemiEr

Yeni Üye
Herkese merhaba yürümeyi konuşmayı öğrenen bir çocuk gibiyim burada yani bilgi 0 bu kovid19 bizi mutfakta aşçı evde temizlikçi yaptı derken ruhum sıkıldı bi kendime geldim uzun zamandır hevesle videolara bakar dururum altınla ilgili bilgim değerinin hızla yükseldiği sadece bu aralar umarım hor gören olmaz :) ben deniz kenarların da kumda birşeyler arayarak başlamak istiyorum bu maceraya yardımcı olursanız sevinirim cihaz ekipman olarak ne almalıyım ve bu işi yapmam yasal mı önerilerinizi bekliyorum özelllikle cihaz konusun da teşekkürler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Son cumlene istinadrn alttaki linki tıkla oku fikir oneri yorum cihaz ozellik fiyat kullanim kilavuzu karsilikli konusmalar hersey var 125 konu 460 sayfa gayet tatmin edicidir
Haa yok sende konunda 2.sayfada cihaz marka model yazip reklamini yaparsan hicbir kiymeti masumiyeti kalmaz konunun
Realite budur

KULT

Aktif Üye
Herkese merhaba yürümeyi konuşmayı öğrenen bir çocuk gibiyim burada yani bilgi 0 bu kovid19 bizi mutfakta aşçı evde temizlikçi yaptı derken ruhum sıkıldı bi kendime geldim uzun zamandır hevesle videolara bakar dururum altınla ilgili bilgim değerinin hızla yükseldiği sadece bu aralar umarım hor gören olmaz :) ben deniz kenarların da kumda birşeyler arayarak başlamak istiyorum bu maceraya yardımcı olursanız sevinirim cihaz ekipman olarak ne almalıyım ve bu işi yapmam yasal mı önerilerinizi bekliyorum özelllikle cihaz konusun da teşekkürler
Hazır daha başlamamışken kaç kurtar kendini. ??

Duman Ahmet

Member
Hoş Geldin kardeşim

AcemiEr

Yeni Üye
Son cumlene istinadrn alttaki linki tıkla oku fikir oneri yorum cihaz ozellik fiyat kullanim kilavuzu karsilikli konusmalar hersey var 125 konu 460 sayfa gayet tatmin edicidir
Haa yok sende konunda 2.sayfada cihaz marka model yazip reklamini yaparsan hicbir kiymeti masumiyeti kalmaz konunun
Realite budur

Evet ilk ödevimi aldım teşekkür ederim geç oldu artık yarın bakıcam teşekkür ederim
Realite budur

ilk ödevimi aldım teşekkür ederim geç oldu artık yarın bakıcam teşekkür ederim

Feda

Bilgili Üye
Aramıza hoşgeldiniz,git burdan gelme diyecem ama zehri almışsın sanırım:) marka reklamı yapmamak için yazmıyorum ama youtube a denizde altın aramak tarzı bişey yaz,hem suda hem kumda kullanabileceğin kendinden pointerlı ürünleri görürsünüz,türkiye fiyatları 900-1400 arası değişir,işinizi görürler,tekrar hoşgeldiniz,iyi forumlar...

The Thing

C*
Süper Moderatör
Allah kolaylık versin,
bahtın açık olsun,
bol şanslar.
Hoşgeldin.

Efendi51

Bilgili Üye
hoş geldin genç kardeşim; hiç birine bakmadan önce çubuk kullanmayı öğren sonra başla tavsiyem, bu işin en önemli konusu çubuktur, bu sitede çubukla lgili bütün bilgiler fazlasıyla var başarılar