Ayak izi

Yuksek

Member
resimde ayak izini görebilirsiniz. On tarafına dogru pek belli olmuyor. Sanırsam zamanla asınma olmus. Bu nehir yatagının ıcınde olan bir kayanın ustundeydı. Su çekilmiş olduğundan gözükmektedir. Topuk yada ön tarafında her hangi bir fazla derinlik yoktur. Ayak uzunluğu 30 cm olup. Kasası 21-22 metre ileriden çıkmıştır. Bunun haricinde kasanın karşısında bir adet yuvarlak içinde hac isareti vardır ama belli belirsizdir. Doğal mı değilmi emin olunamamıştır. Kasa ayağın ön bölümünün baktığı yerdedir. Kasa zamanında açılmış. İnsanları bilgilendirmek işaret ve sonucunu için paylaşmak istedim. Sizce baska müjdesi varmıdır? Varsa başka ilave etmek istediğniz birşey lütfen yazınız insanlarda bu sayede bilgilerini geliştirir.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 221103
Yuksek ustam bu ...kasa ...acilmis ... belirtmiş sin ..guzel .. şimdi yapmis oldugun bilgilendirim yarim kaldigi icin .. bu kasanın orada olduğunu gösteren işaretleri bul ve tespit et .... ve o formülü çöz... buraya yükle... o kasayı bulan ... hangi işaretleri buldu çözdü orayı buldu .... onun tespitini yapıp yüklersen..cok faydalı olur .... egerki foto çalışmani birazdaha fazla yapaydın... hangi isretin oraya gittiğini eminim ustalar tespit edip yönlendirme yapabilirdi ....
Resim çalışmani birazdaha cogaltirsan iyi olur .. rastgelsin kardeşime..

Cann

Editör
Bu carik olmasin dostum ben cariga benzettim

Yuksek

Member
Aslinda bencede carik iZi. Carigin olcusu yaklasik 30 cm. Forumlarda bunu 72 (75 mi hatirlamiyorum) carpin yaziyorsu ve buna uydu. Bunun haricinde kasanin tam haricinde belli belirsiz bir yuvarlak icinde hac isareti var derenin obur tarafinda. Hac isaretinide ekliyorum

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hiç işaret göremedim

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
kayda değer bir durum göremedim

Yuksek

Member
Resmi indirip yaklasirsaniz murc izi gozukuyor. Ekte cizdim. Kasanin orada bu iki isaret var sadece ama gidince birdaha iyice incelecegim. Tek derdim ise yarar bir bilgi olustursunki millet yararlarsin. Yorum yapan herkeze tesekkurler

Karabulut

Operatör
Usta daha çok 3 basamaklı merdivene benziyor biraz tizlenmesi lazım tekrar yüklersen daha iyi olacak