Arkadaşlar tilsim

ahmet.63

Aktif Üye
Önce soru şekliniz eksik tam bilgi almak isteyen ustalarada alay eder gibi tam cevap vermiyorsun size ne değişiyor diye soruyorlar gömüyü gördün de mi değiştiğini söylüyorsun onada tam cevap yok size gerçekten yardım etmek isteyenede düzgün cevap vermediniz sonra burda yakarış içine giriyorsunuz. Ozaman benim okuduğum ve duyduğum bilgi yanlış ve benim gibi bilenler de yanlış biliyorlar cinler maddi fiziki olarak müdahale edemezler bu bilgi yalan ozaman
Yer değiştiriyor nasıl çözecem bunu bilgin varsa yaz bilgin varmı senin

Definecikuzu

Bilgili Üye
Tamam Ahmet kardeş o zaman şu konuya şöyle bir açıklık getirelim ilk olarak metal tespitini nasıl yaptın eğer çubukla yaptıysan belki yanılmış olabilirsin çünkü çubuk eğer minerale gittiyse sen kazdikca çubuk yana kayma yapar metal dedektöründe de usta değilsen mineralli tuğla vb maddelere cihaz tepki verir ve sen çubukta olduğu gibi kazdikca makine yanlarda ötmeye başlar şimdi sana sorum sen ARGE yaptığın yerde metal olduğuna nasıl emin oldun?

ahmet.63

Aktif Üye
Tamam Ahmet kardeş o zaman şu konuya şöyle bir açıklık getirelim ilk olarak metal tespitini nasıl yaptın eğer çubukla yaptıysan belki yanılmış olabilirsin çünkü çubuk eğer minerale gittiyse sen kazdikca çubuk yana kayma yapar metal dedektöründe de usta değilsen mineralli tuğla vb maddelere cihaz tepki verir ve sen çubukta olduğu gibi kazdikca makine yanlarda ötmeye başlar şimdi sana sorum sen ARGE yaptığın yerde metal olduğuna nasıl emin oldun?
Çubukla metal tespiti yaptim ama yeri ölçecektim yeri degiştirdiler 10 mtre ileri götürdüler takio etmek istedim ama birden vücudum ağırlaşınça takip edemedim çubukları indirdim

Safakk

Bilgili Üye
Slm tün yazılanları okudum hoş olamlar olmuş hoş olmayan tartışmalar olmuş define işi çok garib bi olaydır cinler mal kaydırma yaptıklarını iç görmedim bu yaşıma kadar olabilirmi bilmem ama define işinde hacıya hocaya inanmam çoğunu denedim ama hepsi tıraş tırt olduklarını bildiğim alde denedim ama boş ele bide para isteyenler yoomu ayar oluyorum bide ben herşeyi bilirim diyenler yoomu ölüyorum kahrımdan ben değiştiren görmedim aaaa sen mala ulaşmaya çok yakınsın artık vede ALLAH C.C sana bu nasip ettiyse ozaman sana nasibin olanı alabilirsin aaa bide cin gördüğünde durabilirsen orda... Ben iç yer değiştiren cin görmedim seni rahatsız ederler sana vesvese verebilir ağırlık çöktürür ama malzeme taşıdıklarını görmedim çok istiyorum er akşam er gün ama iç veren olmadı bu yaşıma kadar saygılar..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Çubukla metal tespiti yaptim ama yeri ölçecektim yeri degiştirdiler 10 mtre ileri götürdüler takio etmek istedim ama birden vücudum ağırlaşınça takip edemedim çubukları indirdim
Yok olmadi ...
gercekte senin argen tespitin calisman kulliyen yanlis
Herhangi arkeolojik yeri kazmak kurcalamak baskaaaaaa
Mevlevi diini yatirvaari turbe gibi bir yeri kurcalamak bambaska
Butun bu karmasayi sonlandirmak senin elinde
Mekaanin net ve cokca yakin uzak resimlerini yukle bakalim
Yuklemezsen zan altinda kalirsin
Aslinda muhabbet icin bi paragraf yazdigini
Ve yapilan yorumlar sorular ve reel gercekci ispatli cevap veremeyisinin psikolojik baskisiyla ezilirsin
Tahmininden dahada ince dusunurum herseyi
Yada hickimse sen dahil bisey yazmasin konu unutulsun gitsin
Senbilirsin........

Definecikuzu

Bilgili Üye
tmm o zaman müsait bir zamanda tekrar git önce güzel resimler çek sonra da çubuk olayını tekrar dene bakalım bizde görelim bakalım ne denli onemli bir yermiş.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
.
.
Neye taktın kafayı ? Benim sorularıma neden cevap vermedin ? Dikkate almadin galiba ... definede yer değiştirme olur mu ? Olmaz mı ? Sendeki uer değiştirme ne ? Definemi ? Tespit ettiğiniz yer mi ? Sizde yer değiştiren ne ? Bak benim bilgim var kardeşim sana söyliyecem ama sen başka 1 şeye takılmışsın ... herkes sana bişe söyler ... cevabını almış olmazsın ... soracağın soru ayni olur ... konu boş boş gereksiz uzarsa kapatırım .... senin sorduğun sorunun şekli yanlış baştan söyledim ... bana kalsa seninki mekanda panarolmal olaylarmı yaşıyosun ... mevzuyu yanlış anlatıyosun gibi geliyor bana ..... başından geçen olayların sorusu senin sorduğun soru değil ... çünki sen mekanda işlem yapıp işte altınlar elini uzatıp almaya çalışmıyosun ..... alırkende altınlar sağa sola gibi kayma olmadı .... ama sorduğun soru bu ? Ben altını buldum tam elime alıyodumki altınlar yana kaydı .... hemi alırken yanamı kaydı ... eğerki altınları tam eline alırken yana kaydıysa kayma olmuş mudur olmamışmıdır ... ben sana cevabını verecem ... yok çubukka bakıyoduk çubuk la tespit ettik sonra başka yeri gösterdi .. makinayla tespit ettik sonra makina başka yer gösterdi .. ise bu başka bişedir ... yok ağırlık çöktü yok uykum geldi yok başka bişe oldu gibi panarolmal olaylar olduysa o başka bileşedir .... sen olayı güzelce anlat ... biz söyliyelim ne olduğunu ..

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bak kardeşim,ben bundan birkaç ay önce çubukla birden fazla yere bakmaya gittim.Öğleden önce baktığım yerleri işaretledim.Öğleden sonra tekrar aynı yerlere gittiğimde hepsinin farklı yerlerinde sinyal aldım bu sefer.Kimi 1 metre kimi 2 metre kaymıştı.Daha sonra birkaç defa daha aynı yerlerden tekrar geçtim.Her seferinde farklı sinyal aldım.
Şimdi ben çıkıpta yav arkadaş nereye baksam cinler malı kaydırıyor mu demeliydim?
Baktığım 3-4 farklı yerin hepsinde mal mı vardı?
Hayır,hepsi boştu bence.
Peki neden her seferinde farklı sinyal aldım?
ÇÜNKÜ BEN USTA BİR ÇUBUKÇU DEĞİLİM.
Çünkü çubuğun dilinden %100 anlamıyorum.
Çünkü yeterince çubuk deneyimim yok.

Yanlış çubuk kullanmayı cinlere maletmenin bir anlamı yok.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Mekan nedir?
Kilise mi, mezar mı, mahsen mi.
Fotoğrafları varmı birde burdan bakalım.

Turko

Uzman
Barla dağı eteğinde bir yer bulmuşlar mağara, orada çalışırken sarmıştı bize sağlam vurdu yanlız malı kaydırma işine girmedi ama bizim pusulamız sağlam kaydı 15 gün kendimize gelemedik. Genelde malzeme ile uğraşmazlar direk adama salça olmayı tercih ederler.