Arkadaşlar tilsim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bkz..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Evet bugün de sizlere bahanelerden ve yalanlardan bahsedeceğim.
Küçük bir çocuk suçlandığı zaman ben yapmadım o yaptı der yetişkin bir adam hata yaptığı zaman şeytana uyduk der amatör bir defineci de malı bulamadığı zaman aslında biz bulduyduk ta cinler malı kaydırdı yok ses duyduk yok zelzele oldu der bu açık ve nettir bu cinler bilim insanlarının yaptığı kazı ve araştırmalarda neden ortaya çıkmıyor da hep bizim gariban definecilerin başına geliyor çok merak etmekteyim açıkçası.
şahsen ben cin olaydım malın yerini değiştirmekle uğraşmazdım cin size pıh dese bi daha oraya hayatta gelmezsiniz ? ? ?
Bunu yazdinya sen bittin oooluum
Buyuk bir rant sektorune comak soktun
Simdi altina donusen arilar ve bilumum mahlukat sokacak seni
Yapmayaydin eyiydi hekese gormek duymak istediglerini ver yoksa hicbisey alamazsin hayattan

Definecikuzu

Bilgili Üye
Bunu yazdinya sen bittin oooluum
Buyuk bir rant sektorune comak soktun
Simdi altina donusen arilar ve bilumum mahlukat sokacak seni
Yapmayaydin eyiydi hekese gormek duymak istediglerini ver yoksa hicbisey alamazsin hayattan
yillardir bizi böyle kandırdılar daha da devam mı etsinler dur demenin vakti çoktan geçti hem ne demiş şair: “Sen Yanmazsan, Ben Yanmazsam, Biz Yanmazsak, Nasıl Çıkar Karanlıklar Aydınlığa”..

ahmet.63

Aktif Üye
Mekan neresi ki?
Daha önce gelen hocalar ne dediler size burası için?
[/QUOTE rahmetli amcam çok uğraştı bu mekanda hoca falan getirdi hoca demiş bu cin müslüman olsaydı rahatlıkla alabılirdik malı cin gavur dini hangi kabilede olduğu ben belirleyemem dedi bunu söyleyen hoca

ahmet.63

Aktif Üye
Evet bugün de sizlere bahanelerden ve yalanlardan bahsedeceğim.
Küçük bir çocuk suçlandığı zaman ben yapmadım o yaptı der yetişkin bir adam hata yaptığı zaman şeytana uyduk der amatör bir defineci de malı bulamadığı zaman aslında biz bulduyduk ta cinler malı kaydırdı yok ses duyduk yok zelzele oldu der bu açık ve nettir bu cinler bilim insanlarının yaptığı kazı ve araştırmalarda neden ortaya çıkmıyor da hep bizim gariban definecilerin başına geliyor çok merak etmekteyim açıkçası.
şahsen ben cin olaydım malın yerini değiştirmekle uğraşmazdım cin size pıh dese bi daha oraya hayatta gelmezsiniz ? ? ?
Beli sen daha acemisin bu işlerde böyle bir yere denk gelirsen gerçek mı yalan mı görürdün

ahmet.63

Aktif Üye
yillardir bizi böyle kandırdılar daha da devam mı etsinler dur demenin vakti çoktan geçti hem ne demiş şair: “Sen Yanmazsan, Ben Yanmazsam, Biz Yanmazsak, Nasıl Çıkar Karanlıklar Aydınlığa”..
Bu işin içinde birileri yanacak ama böyle şeylere inanmayanlar yanacak özelikle acemi olanlar

Definecikuzu

Bilgili Üye
Beli sen daha acemisin bu işlerde böyle bir yere denk gelirsen gerçek mı yalan mı görürdün
maşallahın var üstadım biz senin eriştiğin bilgi ve tecrübeye daha erişemedik ne haddimize

Akıl vermek gibi olmasın üstadım bu adamların çalıştığı nefesi kuvvetli bi hoca varmış diyorlar o hoca olmasaymış ramsesin koruyucuları adamın nefesini kesiverirmiş sende bu hocayı bulda senin yeride halletsin kazasız belasız ? ? ? ? ?