Anıt Yazısı HK.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
kayanın üstünde adamlar traşlayıp dikdörtgen sunağı yapmışlar,
sonra yazı (çevrildi)
Zaten 1 ya da 2 aya gidicem tekrardan gpr götürecektim fakat oda toprakta değil kayanın içinde belli çevrilmeden önce israilli birisine göndermiştik fotoğrafı tanıdık gönderdi,
vali dedi birşeyler dedi karısı oğluyla 3 oda şeklinde gömmüşler denildi,
çoçuk odasında lahitli şekilde duırduğu söylendi bayanın eşyalarla durduğu vs inanmamıştım.
Yazıt çevrilince olanak veriyorum gibi oldu,
Gidersem videolu bir şekilde sunacağım kardeşim,
Yer çok zorda hemde çok
Öyle birşey yok usta lahit mezar çocuk odası vali falan sallamış kim sana o bilgiyi vermişse.Vali vergi ödemez.Aile mezar yazıtı yok orada.Orada tek kişinin mezarı var.Yazıda zaten sitem var açıkladım sana ondan ibaret yazının kalitesinden dolayı mezar için kaliteli olarak yorum yapabiliriz yani sıradan gariban birisine ait mezar çıkmaz ordan.​

Nikea

Aktif Üye

Öyle birşey yok usta lahit mezar çocuk odası vali falan sallamış kim sana o bilgiyi vermişse.Vali vergi ödemez.Aile mezar yazıtı yok orada.Orada tek kişinin mezarı var.Yazıda zaten sitem var açıkladım sana ondan ibaret yazının kalitesinden dolayı mezar için kaliteli olarak yorum yapabiliriz yani sıradan gariban birisine ait mezar çıkmaz ordan.​
anladım ustam tekrardan teşekkürler

karakus1

Aktif Üye
Ustam öncelikle şunu belirteyim, daha önce yaptığım yorumda altında ve hüplletmişler dediğim yer muhtemelen sizin açtığınız yer. Boş kazınız yani.
Cekeceginiz resim ve videolardan sonra daha sağlıklı bilgiler verilecektir inşallah.
Yalnız sizden ricam yazıyı 20 metre geriden, yazının olduğu kaya üzerinden ön kısmını 20 metre ilerisini de içine alacak şekilde ve yine yazılı kayanın sağ ve sol kısmını cekerseniz iyi olur
Kanaatimce orada yazıya ait mezar dışında bir değerli mezar daha var... Kolay gelsin.

deli firat

DOĞACI
yanlış hatırlamışsın üstad,
burayı dediğim gibi 3 ekip birde nerden çıktıysa Bu siteye geçen sene 1 Mod tarafındanda konu açılmış en sağlamı biziz burayı 7/24 gören bir ekip arkadaşımız var gerekli maddi ve işgücü desteği olduğu zaman inşallah.
Herşeyin bir vakti zamanı var.
? Hakınızda hayırlısı gardaş

deli firat

DOĞACI
zaten şuanda boşuna msj yazıyorum memlekette değilim,
ardından çeviriside yapıldı son kez diyorum gerekli koşullar ne zaman sağlanırsa o zaman konuya resim eklerim
Problem yok gardaş dedimya hakkınızda hayırlısı olsun inşallah senin aracılığınla sivaslı gardaşımı yad etmiş oldum ??