Altın.

Şirvan

Operatör
BulursamKader25 ustam herşey nasib kısmet arayacan bulacan çıkaracan sonrasında kuzuyu yedirecen bizlere hala bekliyoruz ustam unutmadik kuzuyu.

timur964

konularim
Sektör fena tehlikeli karışık anlıyan anlar anlamayan ne yapsın . önceden aynı kuyumcudan bilezik almıştım bunu paraya çevirmek gerekti kardeş hiç takılmadı desemde avucunun içinde büktü atdı tezgah altına gitti bilezik derken adam bükmeyle anlıyor olayı katılıyorum işi bilmek önemli @timur964

sıktığında kırılsaydı veya sıkmak da zorlansaydı kesip bakmadan almazdı ustam ,,

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 ustam herşey nasib kısmet arayacan bulacan çıkaracan sonrasında kuzuyu yedirecen bizlere hala bekliyoruz ustam unutmadik kuzuyu.
Kuzu bahanesi, bize lazim olan sohbet, muhabbet.
Her cikardigumizda kuzu vacip. :)
Siz gelin gerisi kolay insallah. Toplu gelirseniz kuzu,
Ayri gelirseniz tandiriniz her zaman hazir insallah.

Elhamdulillah hirsimiz yok.
Bizimki hobi.
Haftada bir gun baliga gitmek gibi birsey.
Nasibimiz, rizkimiz varsa zaten olacak.
Hani Hizir as. İle Musa as. Arkadaslik yapmislardi.
Bir koyden gecerken yikilmak uzere olan duvari duzeltti Hizir as. Sonra sebeplerini soran Musa as.duvar icin soyle demisti: Bu evde oksuz ve yetim 2 kardes var. Babalari buyuyunce kullansinlar diye duvarin altina hazine saklayip Allaha cc emanet etti.
Duvar yikilsaydi hazine gorunecekti. Onun icin duzelttim dedi.

Dedigin gibi kesinlikle nasip.
Riziktan ote birsey yok.
Yazilan gelecek.
Biz ne yazildigini bilmedigimizden, aramak da bize vacip. Zira bulanlar, arayanlardir demisler.

Allah cc hepimizi kimseye el actirmasin, helalinden rizik ihsan eylesin. Amin.

timur964

konularim
boş dönünce buna benziyor daha ne kadar kaçar ALLAH bilir :268: ,,,, elbet bir gün yeriz :)

30061977

Engellendi
bizede gelin hava manzara yeşillik bol oksijen kiliseler, dereler,çeşmeler,iskit mezarları, rum değirmenleri, karalahana çorbası,dolması,kırmızı benekli alabalık, ve 1.sınıf beyaz ve kara çay var.

timur964

konularim
bileziği alırken kar edeceği rakamı verdiğinden aldığı bileziği yeni urun aldığı imalatcıya borcuna karşılık verecek şöyleki senden 910 milyemden aldığı bileziği imalatcıya 913 milyemden verecekyani kar 2 başlı yıllarım geçti meslekde o yuzden neler olur çok iyi bilirim kıymetli ustam şimdi bilgi vermek için burdayız inşallah

Karabulut

Operatör
Ayagimin altinda 3 tane sezarin kardasi var amma zamani gelmedi veya nasip bizim degil herhalde.

Bu dunya cok garip be kardasim:

Van depreminde vandaydim. Montumu kaybettim.
Carsiya gittik, acik bir tane dukkan yok. Cebimde para var, kagittan farki yok. Karnimiz acikti acik lokanta yok. Corba dagitimi yapan bir cadira girdik. Mercimek corbasi ve tas gibi sert ekmek veriyorlar. Ekmegi corbanin icine attim, yumusacik oldu. Hayatimda yedigim en lezzetli corba ve ekmekti.

Misafiri oldugumuz kardasimiz, Bir Seyyidimizin kendine hediye ettigi amma cok buyuk geldiginden dolayi hic giymedigi 7 senedir gardrobunda duran cok guzel bir kabani bana hediye etti. Hala kisin giyiyorum. Kime niyet kime kismet misali.

2,5 metrede guzel bir mezar tespit ettim.
İslem yapacak ekip yok. Getirttik bir jsb. Oglen vakti salladi ilk kepceyi. 2 metreeye geldik buyuk bir sal tasi cikti. Operatorun kafasi karisti. Onu kovanin dislerini kirdi, sonra kovan yirtildi. Birakip geldik mecburen.

Tespit icin bir yere gittim. Daha hedefe varmadan arkamdan jandarma geldi. Araci aradilar. Bagajda 120 cm. Mavi renk kaya levyesi var. Uzman Cavus oltalari gordu levyeyi gormedi. Goze gostermeyen var. Bascavus ise definecilerden cektiklerini bana anlatip durdu. Tabancayi belimde goruyor sormuyor ruhsatli mi diye. Sordurmayan var.

Hersey cok garip bu dunyada.
Salladim gidiyor.
Gidecek gidecegi kadar.
Belki bir gun Sezar da onumuze cikar be ustam :))
Ustam nasipse olur inşallah Belkide onunda zamanı var

oymak beyi

Bilgili Üye
bende deephunter 3d var, iki adet alyansa iki farklı ses veriyor, biri kalın ses diğerine ince ses, sebebi ne olabilir sizce?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Belki de teki sahte 😊