Acil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mushap

Editör
Oto bir sistem olsa bot mu deniyordu eskiden böyle konulara bot oto mesaj gönderse resim nasil yuklenir konu nasil acilir link gonderse mesela ustalar da gerçekten ihtiyacı olanlara zaman ayırsa olmaz mı böyle bişey

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Oto bir sistem olsa bot mu deniyordu eskiden böyle konulara bot oto mesaj gönderse resim nasil yuklenir konu nasil acilir link gonderse mesela ustalar da gerçekten ihtiyacı olanlara zaman ayırsa olmaz mı böyle bişey
sizinde fikriniz guzel ancak arkadaslarimiz.belki.konularinda.ayrintiya ve resime vakit bulamamislardir...bizede.sunulanlar.uzerinden fikir beyan etmek ve aydinlatmak duser..insallah musait zamanlarinda ayrintilari verirlerse.yeni bilgilere ulasabiliriz

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
sizinde fikriniz guzel ancak arkadaslarimiz.belki.konularinda.ayrintiya ve resime vakit bulamamislardir...bizede.sunulanlar.uzerinden fikir beyan etmek ve aydinlatmak duser..insallah musait zamanlarinda ayrintilari verirlerse.yeni bilgilere ulasabiliriz
yönetimdeki arkadaşlarımıza sesleniyorum: ))
bu adamın ayarı ile kim oynadı?
Hesabını mı çaldırdı ne oldu?
:)))

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sende alisamadin dimi ustam ben ustamin her yorumunu okudukca istemsizce bi gülme geliyor :)
kiymetli arkadasim gulunuz guldurunuz...pozitif olunuz yogadan sonra fenksui ile rahatlayin.ben ise tek bulanik uzak resimler sahte urunler goygoy ve geyik konularindan milleti ayiktirmaktan vazgecmis durumdayim...onlarin dahada hurmet gormesinden dolayii..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...