3m Derinlikteki Metali Görebilecek Dedektör Var mı?

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
cihazı yapan kişi süper zeka nasipse 2020 de ayak bilegine baglanacak kablosuz telefonla baglantılı pantalonun altında görünmücek gpr yacak bide anlık görüntü parayı ver drona yapayım diyor
3 metreden çeyrek altını görme.Ayak bileğine bağlanan gpr:unsure: Millet neler yapıyor,biz hala çubuklarla uğraşıyoruz.:p

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
şimdi ben cihaz satıcısı degilim bir foto cektim ispat icin bendeki cihaz 1 tane 2 cisi yok tabiki görmemişinizdir.buraya atacam ama marka yazıyor üstünde yasakmı ve buraya nasıl konuyor foto bilmiyorum
Sen o makinanda hava testi yap kola kutusunu 1 m de görsün aenin cihazın iyi diyecem. Yada tepsi tut bakalım kaç metrede sinyal alıyorsun. Bizde o makinaya inanalım.

Hayrola

Member
şimdi ben cihaz satıcısı degilim bir foto cektim ispat icin bendeki cihaz 1 tane 2 cisi yok tabiki görmemişinizdir.buraya atacam ama marka yazıyor üstünde yasakmı ve buraya nasıl konuyor foto bilmiyorum
Sende markanın üstünü kapat dostum ,at hele siteye de bizde görek

• Beğen
Tepkiler: E61

pro

Member
yukardaki n.ferro yazısı mıknatıs tutmayan demek yani degerli +3 vermiş degersize ferro yazıyor - degerinide veriyor 3d fotoda cekiyor daha tablet almadm 2 ocakta emekli oluyorum bi kaç araziye cıktım ama eşelemedim nasipse yılbaşından sonra boşluktada 0 degeriveriyor altaki bar hareket ediyor neyse herkese iyi geceler

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yukardaki n.ferro yazısı mıknatıs tutmayan demek yani degerli +3 vermiş degersize ferro yazıyor - degerinide veriyor 3d fotoda cekiyor daha tablet almadm 2 ocakta emekli oluyorum bi kaç araziye cıktım ama eşelemedim nasipse yılbaşından sonra boşluktada 0 degeriveriyor altaki bar hareket ediyor neyse herkese iyi geceler
Bi video çekme imkanınız varsa memnun olurum. Selametle kalın

pro

Member
imalatcı arkadaş bu cihazı bahsetmemi istemedi.fotoda görüldüğü gibi başlıkla ceyrek altın arası 3 m var oksitli malzemede ve birazdaha büyük malzemede ki performansı siz düşünün yapan arkadaş 3 ayda yaptı cihazı ve şu anda 3 yıllık siparişi dolu herkese hayırlı geceler

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
imalatcı arkadaş bu cihazı bahsetmemi istemedi.fotoda görüldüğü gibi başlıkla ceyrek altın arası 3 m var oksitli malzemede ve birazdaha büyük malzemede ki performansı siz düşünün yapan arkadaş 3 ayda yaptı cihazı ve şu anda 3 yıllık siparişi dolu herkese hayırlı geceler
Hayrını görsün ben gördüğüme inanırım. Kolay gelsin.

• Beğen

leon

Aktif Üye
Anlaşılan arkadaş o kadar zeki ki, 3 ayda yaptığı makinenin menüsünü Türkçe yapmakla da uğraşmamış.
Günah almayalım ama başlığın üst tarafında, yani altının karşısında başka bir metal var mı yok mu, onu da göremedik.
Cep yöntemi ile 'şeffaf' bir video olmadan, pek inandırıcı gelmedi bu durum.
Boşluk da gösteriyormus ya hani 0 rakamıyla, merak edenler onu da görmüş olur.
Yapan arkadaşın 'Gozunu seveyim, 3 mt'den çeyrek gören pi cihaz yaptığımı kimseye söyleme,'' demesine rağmen onun kutsal emeğini boşa çıkartıp burada paylaşım yapmak da pek etik olmamış.
Şahsen ben, cihazı da yapanı da hiç merak etmiyorum. Burnuma, ağır umut taciri kokusu geliyor.

leon

Aktif Üye
Konuyu başlatan arkadaşın mesajlarini sonradan gördüğüm için, onu zan altinda bırakmamak adına bu mesajı düzenliyorum.
Umut tacirlerine dikkat edin!

Son düzenleme:
  • Beğen