3m Derinlikteki Metali Görebilecek Dedektör Var mı?

E61

Yeni Üye
Sevgili abiler kardeşler günümüzde 6m ye kadar gösterdiğini iddaa ettikleri dedektörleri satıyorlar. ama ne yazık ki sahada bırak 6m yi 3m görmüyor, pazarladıkları dedektör. benim bildiğim dedektör en fazla 90 cm e kadar gösterir.... 3M derinlikte tek metali kesin olarak gösterecek dedektör varmı? veya 3M derinlikte tekten biraz daha fazla metali kesin olarak gösterecek dedektör var mı?

akıltopağı

Operatör
Sevgili abiler kardeşler günümüzde 6m ye kadar gösterdiğini iddaa ettikleri dedektörleri satıyorlar. ama ne yazık ki sahada bırak 6m yi 3m görmüyor, pazarladıkları dedektör. benim bildiğim dedektör en fazla 90 cm e kadar gösterir.... 3M derinlikte tek metali kesin olarak gösterecek dedektör varmı? veya 3M derinlikte tekten biraz daha fazla metali kesin olarak gösterecek dedektör var mı?
Yok metal in çapı büyür derinlik artar .toprak aşırı minerallidir mesafe düşer..pulse sistem dedektörlere. 1×1 boru başlıkla üç metreden toprağa te mas eden çay tepsisi büyüklüğündeki (oksidi bol yayan bakır demir,gibi metalleri tespit edebilirsin.küp içindeki değerli metalleri kesinlikle o mesafeden algılayamaz .bu kadar net.avlanma.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
var diyorum kimse inanmıyor hayret
Biraz bilgi verirsen, bizde biraz inceleriz, arastiririz insallah. Bende gormedim duymadim. Gormemis ve duymamis olmam yok anlamina da gelmez. Lutfen tecrubelerinizi aktariniz. Marka model yazabilirsiniz sorun olmaz.
Not: Ozel yapim ise birsey yazmayiniz.

pro

Member
bn imalatcı değilim ister inanırsınız ister inanmazsınız. kuşadasındayım yakınlarda varsa yer bakarm